pronájem nemovitosti

Pokud se rozhodnete využít při hledání nájemce mých služeb, mohu vám slíbit tři věci:

  • Nájemce budu vybírat velmi pečlivě tak, jako bych ho vybírala do našich vlastních nemovitostí.
  • Nemovitost chci vždy pronajmout za co nejvyšší cenu.
  • Budu se snažit ušetřit vám co nejvíce času a starostí.

Na následujících řádcích se dočtete, jak spolupráce se mnou při pronájmu bytu nebo domu probíhá.

výběr nájemce

U pronájmu nemovitostí je vždy důležitý výběr vhodného nájemce. Měl by to být člověk, který se bude dobře chovat k vašemu majetku, bude plnit závazky vůči vám a bude možné se s ním na všem lidsky domluvit.

V ideálním případě o svém nájemci vůbec nevíte a jedinou připomínkou toho, že pronajímáte byt či dům, je nájemné, které pravidelně přichází na váš účet. Přesně takové nájemce pro vás hledám!

Nájemce vybírám velmi pečlivě a řídím se vašimi přáními. Prověřuji registry dlužníků, ověřuji si informace, které mi o sobě zájemce sděluje. Zároveň si u výběru vždy říkám, jestli bych si tohoto zájemce vybrala i já, do svého nájemního bytu.

nejvyšší cena

Stejně jako při prodeji, i u pronájmu nemovitosti pro vás chci získat nejlepší cenu. Na první schůzce vám poradím, jak připravit byt či dům, abychom toho dosáhli.

ušetřený čas

Snažím se šetřit váš čas, a proto první schůzky se zájemci realizuji sama. Vy se setkáváte až se zájemci, kteří již prošli prvním výběrovým kolem a kteří splňují vaše požadavky.

předání

Samozřejmostí je také vypracování nájemní smlouvy, předání bytu novému obyvateli na základě předávacího protokolu a přepis energií.

„Se službami paní Cimpelové jsem byla velmi spokojena, pracuje skutečně profesionálně, zorganizuje a zařídí vše potřebné. Reaguje rychle, věcně a ... Číst dále →

… snaží se veškeré otazníky či problémy vyřešit ke spokojenosti klientů. Akce pronájem bytu, ze které jsem měla obavy, se tak realizovala formou několika milých setkání s příjemnými lidmi. Co víc si přát :-).”

PhDr. Miloslava Faitová, pronájem bytu v Rokycanech

cena služby

Vy jako pronajímatelé za mé služby nic neplatíte. Provizi platí nájemce ve výši jednoho nájmu.

Zavolejte mi, ať můžeme s pronájmem vaší nemovitosti začít co nejdříve.

Jsem si vědoma, že zvlášť při hledání vašeho prvního nájemce můžete být plní obav. Jestli vám nájemce vaši nemovitost nezničí, jestli bude včas platit, jestli to bude slušný člověk… Budu ráda, když využijete mých zkušeností a já vám budu moci s hledáním nájemce pomoci.

Nyní víte, jak spolupráce se mnou probíhá a co pro vás mohu udělat, ale pokud se do hledání nájemce chcete pustit raději sami, připravila jsem pro vás e-book Jak na pronájem bytu dlouhodobě a bez starostí, kde najdete přehledné popsané všechny kroky, které je třeba udělat pro úspěšný pronájem vašeho bytu či domu.

E-book
Jak na pronájem bytu dlouhodobě a bez starostí
si ZDARMA stáhněte zde

e-book ZDARMA

Jak prodat byt či dům

Níže, prosím, zadejte svůj e-mail. Obratem vám pošlu e-book Jak prodat byt či dům.

You have Successfully Subscribed!

e-book ZDARMA

Jak na pronájem bytu

Níže, prosím, zadejte svůj e-mail. Obratem vám pošlu e-book Jak na pronájem bytu.

You have Successfully Subscribed!