můj příběh

Nemovitosti jsou pro mě o příbězích, o uzavírání životních kapitol i o nových začátcích.

Jsou o příbězích lidí, kteří hledají své vysněné bydlení i o těch, kteří si díky získaným penězům mohou plnit své další sny.

V oblasti realit se pohybuji již 15 let. Začínala jsem jako asistentka a následně řadová makléřka v realitní kanceláři své mámy. Postupně jsem pronikala do všech fází pronájmu i prodeje nemovitostí.

Ani po narození našeho prvního syna jsem se nechtěla realit úplně vzdát. S manželem jsme koupili náš první investiční byt, který dodnes úspěšně pronajímáme. Později jsme v dražbě koupili doslova ruinu, dokončili jsme demolici, kterou příroda započala, a ze zarostlého pozemku jsme vykřesali úžasnou stavební parcelu. Dnes zde stojí krásný dům a v něm žije mladá rodina.

Abych si rozšířila obzory, absolvovala jsem semestrální program Interiér design na Fakultě designu a umění L. Sutnara ZČU v Plzni.

Po návratu z mateřské dovolené jsem naši realitní kancelář v roce 2014 převzala. Nyní tedy plním lidem jejich realitní sny, ať už se jedná o bydlení v pronájmu nebo koupi vlastního bydlení či investiční nemovitosti.

Baví mě příprava nemovitosti před prodejem, zpracování inzerce tak, aby nemovitost “nezapadla”, i prohlídky se zájemci, ale popravdě nejlepší pocity zažívám při předávání nemovitosti od původních majitelů, majitelům novým. V tom okamžiku se začínají psát dva nové příběhy: jeden je o vdechnutí nového života nemovitosti, druhým je příběh původního majitele, který si díky utrženým penězům plní svoje sny.

Chcete i Vy začít psát svůj příběh o prodané nemovitosti a splněných snech? Zavolejte mi.

e-book ZDARMA

Jak prodat byt či dům

Níže, prosím, zadejte svůj e-mail. Obratem vám pošlu e-book Jak prodat byt či dům.

You have Successfully Subscribed!

e-book ZDARMA

Jak na pronájem bytu

Níže, prosím, zadejte svůj e-mail. Obratem vám pošlu e-book Jak na pronájem bytu.

You have Successfully Subscribed!